You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wewnętrzne ekrany ledowe i telebimy LED

Stand Lavazza con Ledwall personalizzato all'Expo di Milano
Stoiska wystawiennicze i targi

Zapewnienie maksymalnej widoczności własnego stoiska jest czynnikiem kluczowym dla maksymalizacji inwestycji w targi: ekran diodowy, o wymiarach standardowych bądź wykonany na zamówienie, jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie odwiedzających do własnego stoiska.

Dowiedz się więcej
Ledwall installato sul palco di una sfilata di moda
POKAZY MODY

Wybiegi wyposażone w celu pokazów mody są idealnym miejscem do instalacji ekranów diodowych: ekrany LED w tle wybiegu zapewniają większą widoczność szczegółów kolekcji, dzięki czemu otoczenie zostaje dostosowane do rodzaju linii prezentowanej przez projektanta.

Dowiedz się więcej
Ledwall installato presso gli studi radiofonici di RDS
STUDIA TELEWIZYJNE I RADIOWE

Studia radiowe, a tym bardziej telewizyjne, prywatnych lub publicznych nadawców, mogą skorzystać z obecności dostosowanych do swoich potrzeb ekranów diodowych, które ułatwiają programowanie własnych ramówek, czyniąc wnętrze bardziej funkcjonalnym i nowoczesnym.

Dowiedz się więcej
Ledwall installato presso le casse di una profumeria
SKLEPY

Komunikacja z klientami poprzez ekran diodowy zainstalowany we własnym punkcie sprzedaży zwiększa sprzedaż i przyciąga nowych klientów poprzez efekt wizualny wewnątrz sklepu. Promocje, nowości, rozkłady i wiele innych informacji dostępnych dla klientów.

Dowiedz się więcej
Schermo LED nelle vetrine di un negozio
WITRYNY

Ekran LED umieszczony w witrynie sklepowej przełamuje tradycyjnie rozumiane pojęcie przestrzeni, umożliwiając ekspozycję znacznie większej ilości produktów niż można by wystawić i komunikację z potencjalnymi klientami za pomocą obrazów, filmów i sloganów.

Dowiedz się więcej
Una serie di Ledwall installati in un centro commerciale in Corea del Sud
CENTRA HANDLOWE

Wnętrza centrów handlowych doskonale nadają się do instalacji ekranów diodowych i ekranów LED, nawet dużych rozmiarów, w celu sponsorowania konkretnych marek, punktów sprzedaży lub przekazywania klientom przydatnych informacji.

Dowiedz się więcej
Ledwall all'interno dell'Armani Club a Dubai
DYSKOTEKI

Efekty specjalne, animacje 3D i festiwal kolorów, które sprawiają, że atmosfera dyskoteki staje się maksymalnie wciągająca, a występ DJ-a urasta do rangi prawdziwego show: dobrze zaprojektowany ekran diodowy jest w stanie całkowicie odmienić wewnętrzną przestrzeń dyskoteki.

Dowiedz się więcej
Ledwall all'interno di un cinema
KINA

Kino jest jednym z najbardziej wskazanych miejsc, w którym można odczuć, jak komunikacja znajduje swój najwyższy wyraz w Digital Signage: od rozkładów filmów, przez sale kinowe, po ceny i kasy biletowe, wszystko jest zarządzane w najlepszy możliwy sposób dzięki ekranom diodowym i telebimom.

Dowiedz się więcej
Alcuni maxischermi presso l'aeroporto di Roma
LOTNISKA I STACJE KOLEJOWE

Oprócz ekranów informacyjnych przedstawiających godziny odlotów i przylotów oraz odjazdów i przyjazdów, wnętrza lotnisk i dworców kolejowych są idealnym miejscem do wyświetlania przekazów reklamowych dla bardzo dużej liczby podróżnych: z tego powodu ekrany diodowe, totemy i telebimy LED stają się strategicznym partnerem zapewniającym widoczność najbardziej prestiżowych marek lub reklamowanie wydarzeń.

Dowiedz się więcej
I ledwall installati presso una piscina indoor in Texas
KRYTE OBIEKTY SPORTOWE

Wykorzystanie ekranów diodowych do wyświetlania wyników meczów koszykówki czy siatkówki, odmierzania czasu różnych zawodów na krytych bieżniach lekkoatletycznych czy krytych pływalniach, jak również głosów jury na zawodach w gimnastyce artystycznej (to tylko kilka przykładów) jest coraz bardziej powszechne dzięki ich użyteczności, łatwości obsługi i wszechstronności.

Dowiedz się więcej
Gli schermi perimetrali all'interno di un'arena nello Utah
Obrzeża boisk i obwody aren

Przestrzenie obrzeży boisk i podwyższone obwody w arenach, halach sportowych i obiektach sportowych w ogólnym pojęciu są idealne do Digital Signage, umożliwiając wyświetlanie informacji o aktualnym wydarzeniu, merchandisingu i reklamy dla gwarantowanej grupy docelowej tysięcy widzów.

Dowiedz się więcej
Una sala riunioni con un Ledwall utilizzato per le presentazioni
SALE KONGRESOWE I SALE KONFERENCYJNE

Jakość wyświetlania infografiki lub slajdów prezentacji nabiera dużego znaczenia na kongresach lub spotkaniach zarządu: ekrany diodowe umożliwiają efektywne rozpowszechnianie treści wśród wszystkich osób obecnych na sali.

Dowiedz się więcej
Un display trasparente installato in una vetrina di un concessionario auto
TRANSPARENTNE EKRANY LED NA DUŻE OKNA

Transparentne ekrany diodowe to idealne rozwiązanie, aby wyeksponować produkty lub usługi w oknach budynków lub sklepów bez ograniczania naturalnego światła, które dzięki specjalnej strukturze tych wyświetlaczy LED może przenikać przez szklaną powierzchnię i oświetlać wnętrza.

Dowiedz się więcej

ZAPYTAJ O INFORMACJE LUB NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ WYCENĘ DOTYCZĄCĄ JEDNEGO Z NASZYCH WEWNĘTRZNYCH EKRANÓW LEDOWYCH

Skontaktuj się z nami